Hozzávalók:
25 deka sovány krémtúró / vödrös a Lidlböl/, 25 deka liszt, 12,5 deka cukor, egy csipet só, 2 tojás, 1/2 csomag sütöpor, rum, olaj a sütéshez, vaniliacukros cukor
A lisztbe beleszórtam a sütöport,majd a többi hozzávalóval együtt alaposan összekevertem. Kis rumot öntöttem hozzá.
Két evökanál segítségével adagoltam a forró olajba a tésztát és mindkét oldalán pirosra sütöttem a gombócokat. Konyhai itatóspapíron lecsepegtettem és még melegen megforgattam a vaniliacukros cukorban.

